3e. Diaconie in de parochie

Misschien weet u dat er binnen de parochies een diaconiegroep actief is, misschien ook niet.Wat is diaconie?Diaconie is dienstbaar zijn vanuit het geloof in de innerlijke kracht en wijsheid van een ander, die toevallig op jouw pad komt. Voor onze parochies betekent diaconie dat we ons verantwoordelijk voelen om de medemens, van overal ter wereld, tot zijn recht te laten komen. Christus herkennen in de mens die tekort komt! Dat zijn hele mooie woorden……De gevormde diaconiegroep hoopt vorm te geven aan bovenstaande woorden.We zoeken mensen, die iets willen betekenen voor een ander, dat kan in het klein en dat mag in het groot. Voor ieder van goede wil is er een taak te bedenken. Ook hopen we dat mensen die dit lezen en die misschien behoefte hebben aan een luisterend oor of aan praktisch ondersteuning dat ook bij de groep willen melden. Juist in deze coronaperiode is dit belangrijk.
U kunt dit melden door contact op te nemen met het parochiekantoor,
> Parochie Petrus en Paulus: tel: 045-5313325 op di-dag en do.dag ochtend
> Parochie H.Hart van Jezus:tel: 5311292 op dinsdag en vrijdag
> Parochie Nieuwenhagen: tel: 5312597 op di.dag ochtend